بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

فرارو: روزی خان، پیشخدمت پاکستانی هرگز چیزی راجع به “بازی تاج و تخت” یا شخصیت بسیار محبوبش، تیریون لنیستر، نشنیده بود، تا اینکه شباهت خیره‌کننده‌اش به این ابرقهرمان کوتاه‌قد توجه‌ها را به خود جلب کرد.

این جوان ۲۵ ساله، آنقدر شبیه به پیتر دینکلج، بازیگر نقش تیریون لنیستر است که اغلب غریبه‌ها به هوای عکس گرفتن با او راهش را در خیابان سد می‌کنند. پیتر دینکلج از سال ۲۰۱۰ که سریال بازی تاج و تخت روی آنتن رفته، نقش یک نجیب‌زادۀ نکته‌سنج و زبان‌باز را بازی کرده است.

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

روزی خان می‌گوید: “من ایرادی نمی‌بینم. کلی عکس از من گرفته شده و به همین خاطر همه جا خیلی معروف هستم. “

فقط چهره‌های روزی خان و پیتر دینکلج نیست که شباهت چشمگیری به هم دارند، آن‌ها هم‌قد هم هستند و حدود قد هر دو چیزی نزدیک به ۱۳۵ سانتیمتر است.

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

عکس‌هایی از این دو که آن‌ها را در کنار هم نشان می‌دهند، به شبکه‌های اجتماعی راه پیدا کرده است.

روزی خان می‌گوید: “هر جا که می‌روم، کسی از من می‌پرسد: “قربان این مرد که در فیسبوک کنار شماست کیست؟ ” من هم می‌گویم که او دوست من است. یا اگر بگویند که شبیه من است، می‌گویم که برادرم است. خلاصه بد نیست. “

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت، برندۀ ۴۷ جایزۀ امی شده است و دینکلج نیز توانست در سال ۲۰۱۲ جایزۀ گلدن گلوب برای بهترین نقش مکمل را ازآن خود کند. دینکلج، ۴۹ ساله است.

خان در یک رستوران کشمیری کوچک در راوالپندی کار می‌کند و برای مشتریان غذا‌های خوشمزه‌ای نظیر کباب بره و کاری اسفناج سرو می‌کند.

بدل تیریون لنیستر در پاکستان پیدا شد!

مالک اسلام پرویز، صاحب رستوران، او را کارگری سختکوش توصیف می‌کند و او را عامل جذابیت رستورانش می‌داند.

او می‌گوید: “وقتی که یک روز مرخصی باشد یا مریض شود، مردم دنبالش می‌گردند و سراغش را می‌گیرند که کجاست؟ ناراحت می‌شوند. آن‌ها عاشقش هستند. اینجا همیشه شلوغ بود، اما به خاطر او شلوغتر شده است. “
روزی خان که در مانصحرا در شمال پاکستان متولد شده، می‌گوید خیلی دوست دارد که دینکلج را ملاقات کند و او را دوست و برادر خود می‌داند.

او می‌گوید: “من خیلی او را دوست دارم، او دست من است… او هم‌قد من است و به همین خاطر من خیلی او را دوست دارم. ” برای مشتریان نیز، دیدن تیریون لنیستر بدلی بسیار هیجان‌انگیز است.

زین هدری، ۲۰ ساله، می‌گوید: “وقتی او را دیدم، خیلی خوشحال شدم، حس کردم که لنیستر را در زندگی واقعی می‌بینم. “

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده modir68

مشاهده تمامی 1973 پست

مطالب مشابه با این مطلب

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.