خورشیدی: عضله چهارسر رانم پاره شده

به گزارش ورزش سه و به نقل از فرهیختگان، یکی از این داوران اشکان خورشیدی بود که فصل موفقی را سپری کرد اما در تست‌های عملی فصل جدید به دلیل مصدومیت شدید از ادامه مراحله تست داوران بازماند. همین امر بهانه‌ای شد تا با وی نیز گفت‌وگو کنیم .

بهترین داور فصل قبل و مصدومیت؟ قضیه چیست؟

واقعا بد آوردم. امسال به قدری سرحال بودم و تمرین داشتم که توقع این مصدومیت بدموقع را نداشتم. در جریان تست‌هایی که برگزار شد عضله چهار سر رانم پاره شد و نتوانستم تست‌ها را ادامه بدهم. در تست‌های سرعت که ۶بار و هر بار به مصافت ۴۰ متر انجام می‌شود و اتفاقا از تست‌های مهم نیز به شمار می‌رود؛ روی دفعه پنجم پایم سوخت و زمانی که برای سونوگرافی مراجعه کردم مشخص شد که ۲ سانتی‌متر از عضله چهار سر رانم پاره شده است. برای نقاهت باید دو سه هفته صبر کنم تا به شرایط گذشته برگردم.

برخی با شیطنت تیتر زدند که داور دربی برای فصل جدید مردود شد.

بله، خواندم و متاسف شدم. من اصلا تست ندادم که مردود شوم. البته مردودی یا مصدومی فرقی نمی‌کند چون نهایتا ۳۰ روز دیگر تست‌ها را پاس کرده و با قدرت بر می‌گردیم. مهم این است که برگردیم و بتوانیم دوباره قضاوت کنیم.

سطح کلاس‌ها چطور بود؟   

همه چیز خوب و سطح کلاس‌ها بالا بود و سوبخیدین نیز به خوبی موارد لازم را برای فصل جدید تدریس کرد. با اینکه ۹ روز در کلاس بودیم کلاس‌ها به خوبی اداره شد و سعی کردیم برای فصل جدید نقاط ضعف را برطرف کرده و از سوی دیگر برای تقویت نقاط قوت داوری ایران، نیز برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام شد. هم کلاس‌های VAR خوب بود و هم کلاس‌های داوری و آموزش‌های خوبی داده شد و امیدوارم شرایطی فراهم شود تا کمک داور ویدئویی هرچه سریع‌تر در لیگ ایران اجرا شود. ما از اجرای هرچه سریع‌تر آن استقبال می‌کنیم.

برای فصل بعدی باز هم روی قضاوت دربی فکر می‌کنید؟

امسال همه داوران هم‌قسم شدند تا با هماهنگی بیشتر، بازی‌ها کم اشتباه‌تر باشد. مهم نیست چه دیداری را سوت می‌زنیم بلکه مهم این است که بازی‌ها را کم اشتباه قضاوت کرده و درنهایت جامعه داوری موفق باشد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

بیوگرافی نویسنده modir68

مشاهده تمامی 1984 پست

مطالب مشابه با این مطلب

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.