نیمار دو هفته دیگر به میادین باز می‌گردد

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، زمان دقیق بازگشت نیمار به میادین تقریباً قطعی شده است. باشگاه پاری سن ژرمن آماده است تا دوباره مهاجم برزیلی‌اش را پس از سه ماه در اختیار داشته باشد. در ابتدا تصور می‌شد این بازیکن در اوایل آوریل به میادین باز می‌گردد و می‌تواند تیمش را در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند. با این حال حذف پاری سن ژرمن از این رقابت‌ها همه برنامه‌ها را عوض کرد. او می‌تواند بدون عجله دوباره در میادین حاضر شود.

پاری سن ژرمن چهارشنبه این هفته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه به مصاف نانت می‌رود و هفتم آوریل به عنوان تیم میزبان برابر استراسبورگ قرار خواهد گرفت. این تیم در چهاردهم ماه ذکر شده با لیل تیم دوم جدول (۲۰ امتیاز کمتر از PSG) بازی خواهد کرد. این بازی در هفته سی و یکم برگزار می‌شود و می‌تواند قهرمان این فصل لیگ فرانسه را تعیین کند. در این روز نیمار می‌تواند به میادین بازگردد.

مهاجم برزیلی همچنان در دوران نقاهت خود به سر می‌برد. هدف او این است که در فینال جام حذفی حضور داشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد او می‌تواند در شرایط خوبی تیم ملی کشورش را در کوپا آمریکا همراهی کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یک =